PAKIET PODSTAWOWY

Radio online

Podstawowy pakiet dla tych przedsiębiorców, którym zależy na pozbyciu się ciszy i zapewnieniu dla klienta właściwego klimatu muzycznego w sklepie.
Muzyka do restauracji

Zarządzanie przez interfejs WWW lub dedykowaną aplikację na urządzenia z Androidem.

 • dostęp do 50 playlist muzycznych!
 • certyfikat potwierdzający brak konieczności wnoszenia opłat do Zaiks/Stoart/Sawp/Zpav
 • starannie wyselekcjonowane utwory bardzo wysokiej jakości artystycznej
 • dostęp ONLINE 24h/dobę z własnego urządzenia (smartfon, tablet, komputer)
Przekaz słowny

Brak, dostępny tylko w pakiecie indywidualnym

Przekaz video

Brak, dostępny tylko w pakiecie indywidualnym

Technika

Dostęp ONLINE 24h/dobę z własnego urządzenia (smartfon, tablet, komputer)

Zalety i korzyści
 • Możliwość sterowania emisją programu przez aplikację Android / Apple
 • Bez umowy
 • Bez formalności
 • Certyfikat legalności
PAKIET INDYWIDUALNY

Oferta indywidualna

Pakiet indywidualny - zapewniający właściwy klimat muzyczny oraz intensywne wsparcie sprzedaży poprzez audiomarketing - emisję reklam radiowych i video.
Muzyka do restauracji
 • odpowiednio dobrana do aury wnętrza i charakteru lokalu
 • dostosowana do pory dnia / tygodnia / specjalnych okazji (np. Boże Narodzenie)
 • możliwość wyboru zestawu utworów najbardziej pasujących do okoliczności (wesele / spotkanie firmowe / dancing / chrzciny itp.)
 • łatwy wybór zestawów utworów smartfonem / tabletem / komputerem PC)
 • muzyka bez opłat do Zaiks/Stoart/Sawp/Zpav
 • zestawy utworów tworzone indywidualnie na każdy dzień
 • baza muzyczna aktualizowana w cyklu miesięcznym
Przekaz słowny

Reklama

 • natychmiastowa emisja dowolnych komunikatów
 • bez ograniczeń ilościowych i czasowych
 • emisja ściśle według uzgodnionego mediaplanu
 • rozszczepienie emisji – różne reklamy w różnych lokalach (w przypadku sieci restauracji)
Przekaz video

Emisja dowolnych materiałów video (filmy / plansze / pokazy slajdów) w formie reklam / pokazów promocyjnych / menu restauracyjnego / filmów (również z YouTube)

Technika

Udostępniamy Media-Box do odbioru kanału, który podłączany jest do (istniejącego w restauracji) systemu nagłośnieniowego oraz sieci internetowej (o standardowych parametrach) – łatwy wybór zestawów utworów smartfonem / tabletem / komputerem PC – Media-Box – oprócz dźwięku – emituje obraz video HD (podłączenie do istniejących w restauracji monitorów TV)

Zalety i korzyści
 • emisja programu automatyczna (bezobsługowa) zgodnie z grafikiem godzin otwarć restauracji
 • niezakłócone odtwarzanie muzyki nawet przy przerwach w dostępie do internetu
 • prosty i szybki montaż urządzenia
 • pomoc i serwis techniczny 24/7 ta terenie całego kraju
 • codzienny i comiesięczny szczegółowy raport z emisji reklam
 • nagrywanie reklam (własne studio nagrań)
 • produkcja klipów video

Aplikacja mobilna

Możesz przetestować naszą aplikację mobilną korzystając z konta testowego - login: demo, hasło: demo.

Aplikacja desktopowa

Możesz przetestować naszą aplikację desktopową korzystając z konta testowego - login: demo, hasło: demo.

Pomożemy Tobie dobrać
najlepszą ofertę

Skontaktuj się z nami

Nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

Muzyka do restauracji i kawiarni

Potrawy to nie jedyny czynnik decydujący o tym, czy klienci odwiedzą wybraną restaurację. Równie istotny jest jej klimat, za który w dużej mierze odpowiada wystrój. Sam wygląd to jednak nie wszystko, znaczenie mają także takie detale jak odtwarzana muzyka. Powinna być ona dostosowana do charakteru i przeznaczenia danego miejsca, dzięki czemu podkreśli jego unikalny styl i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Z tego względu oferujemy Ci niepowtarzalną muzykę do restauracji. Każdy lokal tego rodzaju otrzymuje od nas unikalny zestaw utworów, stworzony specjalnie na jego potrzeby. Nie powielamy list muzycznych i nie tworzymy dwa razy takiego samego zestawienia. Duże znaczenie ma dla nas oryginalność, stanowiąca przecież podstawę niemal każdego biznesu.

Muzyka w lokalu bez opłat – kto może skorzystać?

W naszej ofercie znajduje się nie tylko muzyka do restauracji, ale również muzyka do kawiarni. Każde z tych miejsc nastawione jest na przyjmowanie klientów, którzy mają w nich miło spędzić czas i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Odpowiednio dobrana muzyka ułatwia osiągnąć ten cel. Zanim jednak przygotujemy playlistę do wybranego miejsca, musimy je odwiedzić i poznać bliżej. Tylko wtedy możliwe jest stworzenie harmonijnej linii melodycznej. Niewielka włoska knajpa z pewnością będzie potrzebować nieco innego akompaniamentu, niż restauracja urządzona w amerykańskim stylu. Kluczowe jest przy tym poznanie grupy docelowej, do której w głównej mierze skierowana jest oferta. Dopiero wtedy uda się dobrze dobrać muzykę.

Muzyka w restauracji – czy warto?

Restauracja zachwycająca miłą i niecodzienną atmosferą ma o wiele większe szanse zaistnieć wśród konkurencji niż lokal zupełnie pozbawiony charakteru. Podstawę stanowi spójność wizerunku, a muzyka to jeden z jego wielu elementów. Do Twojej dyspozycji oddajemy różne pakiety, w zależności od zapotrzebowania. Możesz zdecydować się wyłącznie na pakiet muzyczny bądź z dodatkową reklamą. Stworzyć muzykę do restauracji pomoże nasz zespół doświadczonych pasjonatów muzyki, mediów i nowoczesnych technologii.

Co można zyskać, decydując się na muzykę do kawiarni?

Tworzona przez nas muzyka do kawiarni to nie tylko utwory odpowiednio dobrane do charakteru danego wnętrza. Równie istotne jest uwzględnienie innych czynników, jak chociażby konkretnych dni tygodnia czy świąt. Wszystkie działania planujemy z dużym wyprzedzeniem, dlatego proponujemy klientom gotowy i dokładnie opracowany produkt, czyli playlistę muzyczną dla kawiarni zawierającą również dodatkowe elementy, np. video. Dzięki nam możesz zyskać muzykę w lokalu bez żadnych opłat do ZAIKS, STOART, SAWP i ZPAV.

Sięgając po jedną z naszych usług dla kawiarni, dostajesz szansę na skorzystanie z muzyki niezależnej, która nie podlega kontroli instytucji takich jak ZAIKS, STOART, SAWP i ZPAV. Co ważne, w przeciwieństwie do rozgłośni radiowych, pozbawiona będzie niechcianych reklam czy też przygnębiających wiadomości. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli zdecydujesz się na proponowane rozwiązanie, możesz wybrać jeden z dostępnych abonamentów. Baza utworów jest aktualizowana co miesiąc, a Ty cieszysz się muzyką skomponowaną przez utalentowanych artystów.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami!

(pn. – pt. 9:00 – 17:00)